Kada praveriamos odontologijos klinikos durys? Deja, daugelis žmonių kreipiasi prispyrus reikalui – užklupus skausmui, maudimui ar pastebėjus dantų pakitimus. Be abejonės esant tokiai situacijai kreiptis pagalbos reikia, tačiau pačios problemos galima ir išvengti. Kaip? Kražių odontologijos klinikos specialistai tikina – rimto odontologinio gydymo galima išvengti, lankantis profilaktiškai pas odontologą.

Profilaktiniai apsilankymai – bent du kartus į metus

Manote, jog sveiki dantys yra misija neįmanoma? Klystate. Dažniausia dantų gedimų ir burnos ertmės ligų atsiradimo priežastis – atsainus požiūris. Anot Kražių klinikos odontologų, nereikėtų visko nurašyti genetikai. Tiesa ta, jog dar didelė visuomenės dalis namuose skiria nepakankamai laiko burnos ertmės higienai, o apsilankymus pas odontologą labai dažnai atideda iki tos dienos, kai jau problema būna toli pažengusi.

Iš tiesų profilaktiniai apsilankymai pas odontologą turėtų būti savaime suprantami. Visai kaip automobilio techninė apžiūra ar namų vėdinimas. Profilaktiniai apsilankymai rekomenduojami bent du kartus į metus. Tai reiškia, jog nereikia laukti skausmo ar akivaizdžių dantų pokyčių.

Profilaktinė dantų apžiūra yra viena svarbiausių odontologinių paslaugų. Ji gerokai malonesnė visais atžvilgiais ir pačiam pacientui – nebrangi, operatyvi ir nesudėtinga. Turbūt nei nereikia sakyti to, jog profilaktinis apsilankymas nesulyginamai paprastesnis nei rimtas dantų gydymas ar atkūrimas.

Profilaktinio apsilankymo metu visuomet įvertinama kiekvieno paciento individuali situacija – apžiūrima dantų ir burnos ertmės būklė, įvertinami anksčiau atlikti gydymai bei higienos įpročiai. Jei pastebimi pokyčiai, atliekamos reikiamos procedūros arba sudaromos tolimesnis gydymo planas.

Profilaktinių apsilankymų tikslas – laiku pastebėti ir likviduoti problemas

Vertėtų kartą ir visiems laikams suprasti, jog dauguma odontologinių problemų neatsiranda per vieną dieną, o vystosi kurį laiką. Iš pradžių pačiam žmogui pokyčių beveik neįmanoma pastebėti ar pajusti, tad gydytojo odontologo svarbiausia užduotis – pamatyti tai, ko žmogus pats nemato.

Patyręs odontologas pastebės net mažiausius dantų pažeidimus. Jei dantų gydymo ir nepavyktų išvengti, vertėtų suprasti, jog pastebėti pokyčiai pradinėje dantų gedimo stadijoje padeda užkirsti kelią gerokai rimtesnėms problemoms. Laiku pastebėtas danties infekcijos židinys bus gydomas nepalyginamai trumpiau, nei įsisenėjusi danties infekcija. Danties paviršiaus nežymaus pažeidimo problemą galima išspręsti vieno apsilankymo metu. Kaip? Danties paviršius dezinfekuojamas, išvalomas ir užplombuojamas. Taip ilgam apsaugomi dantys nuo gilesnės infekcijos.

Profilaktiniai apsilankymai odontologijos klinikoje turi daugybę privalumų – dantų problemos pašalinamos greitai ir nesudėtingai, kokybiškai sugydomi nuosavi dantys bei sutaupomas laikas ir pinigai.

Jeigu žmonės, nelauktų organizmo pavojaus signalų ir laiku kreiptųsi į odontologijos kliniką, gerokai rečiau prarastų nuosavus dantis ir visuomet džiaugtųsi sveikais ir estetiškai atrodančia šypsena.
Kviečiame nelaukti dienos, kai vizitas bus neišvengiamas. Apsilankykite Kražių odontologijos klinikoje ir sužinokite, kokia tikroji jūsų burnos ertmės ir dantų būklė.

Call Now Button