ODONTOLOGIJOS KLINIKA VILNIAUS CENTRE

KRAŽIŲ G. 9-1

Kražių odontologijos klinika

 

Adresas
Kražių g. 9-1, LT-01108, Vilnius
El.p. kraziuklinika@gmail.com
Tel. 8 617 68008

UAB Gabdenta
Įm. kodas: 302851458
Bankas SEB
LT04 7044 0600 0784 8878

Darbo laikas
Pirmadienį-penktadienį 8-20 val.
Šeštadienį 9-15 val.
Sekmadienį nedirbame

Šiandieniniame gyvenime, kuomet visos dienos minutės sustyguotos, kiekviename žingsnyje itin svarbu – kokybė ir greitis. Kražių odontologijos klinika Jus pasitiks ne tik su plačiu, kokybiškų paslaugų spektru, bet ir operatyviu reagavimu į kiekvieną situaciją. Ir tai dar ne viskas. Taupydami Jūsų laiką įsikūrėme pačioje Vilniaus miesto širdyje, adresu Kražių g. 9.

Apsilankymą pas mus galite suplanuoti net pietų ir paskaitų pertraukos metu ar tiesiog po pasivaikščiojimo Lukiškių aikštėje, Gedimino prospekte ar Vilniaus senamiestyje. Nuo Kražių odontologijos klinikos visi reikšmingiausi sostinės objektai – ranka pasiekiami. Pėsčiomis vos per kelias minutes pasiekiamos tokios įstaigos kaip LR Seimas, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras ir kt. O kiek tolėliau yra ir Vilniaus katedra, Gedimino pilis, Lietuvos nacionalinis muziejus ir kitos svarbios ne tik sostinės, bet ir visos Lietuvos lankytinos vietos.

Visai netoliese randasi ir daugelio studentų antrieji namai – Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilniaus universitetas ir kitų mokymosi įstaigų fakultetai. Be abejonės sostinės centre, mūsų kaimynystėje yra įsikūrusios pačios įvairiausios įstaigos. Pradedant nuo viešojo sektoriaus, įmonių ofisų ir baigiant įvairiausiomis parduotuvėlėmis bei kitais paslaugų teikėjais. Jei tai Jūsų darbo vieta, mus pasieksite be jokio transporto.

Tiesa, mūsų klinikoje laukiami visi. Jei Jūsų gyvenama vieta, darbovietė ar mokymosi įstaiga nutolusi nuo Vilniaus centro, galbūt apsilankymas mūsų klinikoje taps puikia proga pasižvalgyti miesto centre? Jeigu vykstate nuosavu transportu, navigacija jus atves iki pat mūsų klinikos durų. Jeigu keliaujate viešuoju transportu, taip pat ne bėda. Miesto centras pasiekiamas praktiškai iš visų Vilniaus mikrorajonų, o netoliese klinikos yra ne viena viešojo transporto stotelė.

Mūsų tikslas – ne tik džiuginti kokybiškomis paslaugomis, bet ir taupyti ir taip užsiėmusių žmonių laiką.

Rašykite mums

1 + 2 =

Registruotis tel. +370 617 68008

Call Now Button