Profesionali burnos higiena yra svarbi ne tik tam, kad užtikrinti burnos švarą, bet ir apsaugoti burnos ertmę nuo dantenų uždegimų, kurie sąlygoja parodontozės vystymąsi ir ėduonies pažeidimų. Namuose turimos priemonės puikiai prisideda prie dantų ir burnos švaros, tačiau to nepakanka, jog pilnai sustabdyti apnašų ir akmenų kaupimąsį.
Burnos higieną rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per metus. Tačiau nereikėtų per daug delsti, pamačius, kad apnašos kaupiasi krūminiuose dantyse, ar šepetėliu nepasiekiamose vietose. Taip pat patariame dantų higieną atlikti, pamačius baltas dėmes ant dantų. Tai yra dantų demineralizacijos ženklas, todėl reikia atlikti fluoro aplikaciją, prieš tai atliekant kokybišką burnos ertmės higieną.

Profesionali burnos higiena vaikams

Profesionali burnos higiena yra nepaprastai svarbi vaikams, kadangi apnašos kaupiasi ne tik dėl šepetėliu nepasiekiamų vietų burnos ertmėje, bet ir dėl to, kad vaikai dar nelabai kruopščiai išsivalo dantis. Taip yra dėl to, nes vaikų plaštakų judesiai nėra koordinuoti, todėl vaikams iki devynerių metų geriau dantis valyti su suaugusiojo priežiūra.
Be abejo, ne visi esame idealūs ir ne viskam turime laiko, todėl visiškai normalu, kad ne visada išeina prižiūrėti vaiko dantų valymąsį. Tokiu atveju vis vien kaupiasi apnašos ir, einant laikui, Jūsų vaikas gali tapti vienu iš maždaug 90 proc. Lietuvos vaikų, kenčiančių nuo kariozinių dantų pažeidimų. Tikime, kad esate geri tėvai ir rūpinatės savo vaikais, tad, kodėl nepasirūpinus jų burnos higiena?

Profesionali burnos higiena kabių (breketų) nešiotojams

Kuomet pradedamas ortodontinis gydymas, dažnai susiduriama su sunkumais, prižiūrint dantis. Dėl netinkamos higienos gali susidaryti demineralizacija, ilgainiui virstanti į ėduonį. Dėl to kabių nešiotojams ypatingai nerekomenduojamas dažnas angliavandenių vartojimas, rūgščių maisto produktų ir kitų burnos ertmei kenksmingų produktų vartojimas. Profesionali burnos higiena yra svarbi visiems, todėl neverta manyti, kad yra išimčių. Visi skubame, dirbame, ne visada kokybiškai prižiūrime savo dantis, o dažnai ir šepetėliu neišeina pasiekti visų plotų. Atminkite, kad apsilankymas pas burnos higienistą pasitarnaus, kaip prevencinė priemonė. Tad, kodėl neapsisaugojus nuo ėduonies, bei burnos ligų, tokių kaip: gingivitas, bei paradontozė pavojaus? Kreipkitės į Kražių kliniką ir gaukite kokybiškas burnos higienos paslaugas pačiame Vilniaus centre!

Call Now Button