Kražių odontologijos klinika

„Primum non nocere“ (lot.) – svarbiausia nepakenkti.

Tai pagrindinis principas, kurio laikomės Kražių odontologijos klinikoje. Dantis yra unikalus ir natūralus gamtos mums suteiktas kramtymo organas, todėl turime visomis išgalėmis stengtis kuo ilgiau jį išsaugoti. Pasitelkdami naujausias technologijas ir ilgametę darbo patirtį, kiekvienam individualiai pritaikome modernius gydymo sprendimus ir parenkame tinkamiausią gydymo taktiką. (Odontologijos klinika Vilniuje)

Kražių odontologijos klinikoje dirba didelę profesinę darbo patirtį turintys skirtingų odontologijos sričių gydytojai. Mūsų specialistai nuolat kelia kvalifikaciją, tobulinasi kursuose, dalyvauja konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Klinika specializuojasi estetinio plombavimo ir protezavimo srityse.

Taip pat teikiame visą spektrą labai svarbių odontologijos paslaugų: suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymas, dantų šaknų gydymas ir pergydymas, burnos chirurgija: dantų šalinimas, sinuso pakėlimo, kaulo augmentacijos nuosavu ir dirbtiniu kaulu operacijos, profesionali burnos ertmės higiena, dantų balinimas kapomis ir „Beyond“ balinimo sistema.

Kražių odontologijos klinikoje Jus pasitinka rami bei jauki aplinka ir profesionalus rūpestis nuo pirmosios vizito minutės. Padarysime viską, kad Jūsų patirtis, susijusi su dantų gydymu, būtų tik pati geriausia.

Registruotis tel. +370 617 68008

Call Now Button